Richard Linklater predstavil nový film „Hit Man“, ktorý je založený na skutočnom príbehu tajného policajta z Houstonu, ktorý sa vydával za nájomného vraha.

Celkový obraz: Vo filme „Hit Man“ hrá Glen Powell postavu Garyho Johnsona, bývalého houstonského policajta, ktorý v 80. a 90. rokoch odhaľoval vraždy na objednávku, akoby to bola jeho každodenná práca.

Áno, ale: Aj keď je príbeh založený na článku o skutočnom policajtovi z Bayou City (konkrétne tento článok Texas Monthly), je zasadený do prostredia okolo profesora z New Orleans.

Myšlienky šéfa Texas Bureau Boba Geea: „Hit Man“ nie je taký výstredný ako „Bernie“, Linklaterova komédia z roku 2011 o skutočnom zločine vo východnom Texase, ktorá tiež vychádzala z príbehu Skip Hollandsworth z Texas Monthly, ale je stále zábavný.

Medzitým, sezóna 2 „Perfect Match“ na Netflixe začína s dvoma hviezdami z Houstonu v pôvodnom obsadení.

Stav relácie: Relácia, ktorá kombinuje hľadanie lásky s každodennými výzvami a hviezdami z rôznych Netflix relácií, sa vracia s Houstonians Izzy Zapata (z Houstonovej „Love Is Blind“ sezóny) a Tolú Ekundare („The Trust: A Game of Greed“) – obaja boli hlavnými postavami, ktoré priniesli veľký rozruch do svojich príslušných relácií.

Intriga: Malý spoiler, ale títo ľudia z Houstonu sa v prvej epizóde k sebe naklonia a spárujú sa na prvú noc.

„Izzy je, ako keby bol celý dojem … Len to, ako hovorí a všetko, čo hovorí, dáva dojem dospelého muža. Dáva dojem ‚Som pripravený na niečo vážne‘,“ hovorí Ekundare kamerám v prvej epizóde.