Vysoko očakávaný album Beyoncé, Cowboy Carter, mal svoju premiéru v piatok a získal široké uznanie, čím označil začiatok novej éry pre ikonickú umelkyňu.

Avšak niektorí fanúšikovia, ktorí obdržali fyzické kópie albumu, boli zmätení rozdielmi medzi digitálnym a fyzickým vydáním.

Počas víkendu sa objavili správy, že určité skladby, ktoré boli súčasťou digitálnej verzie, chýbali na CD aj na vinylovej edícii.

Konkrétne fanúšikovia poukázali na neprítomnosť štyroch skladieb – Spaghettii, Flamenco, The Linda Martell Show, Ya Ya a Oh Louisiana – na vinyle.

Medzitým CD verzia obsahovala Flamenco, ale ostatné štyri piesne vynechala.

Tento rozdiel spôsobil zmätok a frustráciu medzi fanúšikmi, najmä keď e-commerce obchod Beyoncé sľuboval „dodatočnú skladbu“ na CD verzii, hoci na disku nebol žiadny taký bonusový track.

Niektorí špekulujú, že Flamenco mohlo byť myslené ako spomínaná „dodatočná skladba“.

Obavy majúci spotrebitelia, ktorí kontaktovali predajcu ohľadom chýbajúcich skladieb na albume Beyoncé, dostali automatizovanú odpoveď, ktorá priznávala zvýšený objem emailov a uvádzala, že ich otázky budú riešené do troch až štyroch dní.

Toto oneskorenie v odpovediach spôsobilo frustráciu fanúšikov, keď čakajú na objasnenie a riešenie.

Fanúšikovia špekulovali o možnej príčine chýbajúcich skladieb, naznačujúc, že Beyoncé mohla finalizovať tlač CD a vinylov pred rozhodnutím pridať ďalšie skladby na album.