John Cena šokoval svet zápasníctva, keď na podujatí Money in the Bank oznámil, že rok 2025 bude jeho posledným rokom ako súťažiaceho vo WWE.

V podstate bol 47-ročný Cena v posledných rokoch iba čiastočne aktívny. Mal len pár zápasov, ale podarilo sa mu dosiahnuť impozantný rekord aspoň jedného zápasu každý rok od roku 2000.

Stanovenie definitívneho dátumu ukončenia jeho kariéry v ringu však mení veci. Teraz vieme, že máme len do konca budúceho roka, aby sme ho videli zápasiť.

Samozrejme, to platí len v prípade, že sa mu podarí zostať v dôchodku. Všetci vieme, že túžba po návrate zasiahla mnohých talentov dávno po tom, čo ohlásili svoj odchod, takže Cena sa môže vždy vrátiť o pár rokov na jeden zápas.

Pre teraz však pracujeme s predpokladom, že veterán má obmedzený čas v ringu, čo znamená, že má len niekoľko príležitostí pracovať s mladými talentmi alebo obnoviť staré konflikty.

Pozrime sa na sedem superstar, s ktorými sa Cena musí stretnúť počas svojho rozlúčkového turné, aby svoju kariéru správne zakončil.

Po väčšinu 2000-tych rokov a do 2010-tych rokov boli Cena a Randy Orton dve strany tej istej mince. Boli to úhlavní rivali, ktorí do spoločnosti prišli približne v rovnakom čase a dosiahli väčší úspech, než si kedy mohli predstaviť.

Bojovali spolu desiatky krát na televízii a platených podujatiach a stovky krát na živých podujatiach. Aj keď tento zoznam môže byť neúplný, Cagematch uvádza viac ako 300 zápasov, do ktorých boli obaja muži zapojení od ich prvého stretnutia v OVW v roku 2001.

Pri myšlienke na týchto dvoch prichádza na myseľ fráza „železo ostrí železo“. S kombinovanými 30 svetovými titulmi a desiatkami hlavných udalostí PPV na ich životopisoch sú dvaja z najúspešnejších a najdekorovanejších šampiónov v histórii WWE.

Je ťažké tomu uveriť, ale je to takmer desať rokov od ich posledného významného zápasu na Hell in a Cell v roku 2014. Okrem niektorých živých podujatí spolu pracovali len v tímových situáciách a na Royal Rumble v roku 2018.

Ak niekto vo WWE potrebuje bojovať s Cenou ešte raz, je to The Viper. Začali svoje kariéry v rovnakom čase a spolu prešli cez všetky úrovne. Je teda logické, že Orton bude jedným z jeho posledných súperov.